info@no27.com.tr        0342 345 0 999

İş Süreci Çözümleri


Finansal Raporlama ve Muhasebe Danışmanlığı Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanımı ile yararlandığınız muhasebe hizmetlerini web erişimli yazılım altyapımızla verimli ve maliyet etkin bir şekilde alabilmeniz için muhasebecilerinize ve size destek sağlıyoruz.


Finansal Sağlık Analizi

Şirketinizin operasyonlarını yürütürken finansal sağlığını sizin yerinize test eden, ödemeler dengesinde ve nakit akışında karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri erkenden fark ederek tedbir almanızı sağlayan özel yazılımımız sayesinde sağlıklı bir finansal yapıyla işlerinizi yürütmenize destek oluyoruz.


Şirket Kurma Hizmeti

İşinizi kurmaya karar verdiğiniz andan itibaren uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla şirketinizin ilk adresi, telefonu, kuruluş ve tescil işlemleri, e-fatura entegrasyonu, finansal ve mali durum raporlama ve analiz sistemi ile dijital şirketinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz. Yıllık toplam maliyetinizi en aza indirecek çözümler sunuyoruz.


Bordro ve Raporlama

Personel maaş bordrolarının hazırlanması veya kontrolü, bordroya ilişkin maaş ve kesinti ödemelerinin yapılması, aylık SGK bildirgelerinin hazırlanması, ihbar ve kıdem tazminatı yükümlülüğünün hesaplanması, işe giren ve işten ayrılan personelin kanuni bildirimlerinin yapılması gibi hizmetleri sizler için sağlamaktayız.


Vergi Hizmetleri

Karmaşık ve anlaşılması zor mevzuat ve uygulamalar arasında kaybolmanızı önlemek, olması gerekenden fazla vergi ödemenize ve cezalarla karşılaşmanıza engel olmak amacıyla tecrübeli vergi danışmanlarımız her istediğinizle randevulu bir sistemle hizmetinizde. Ayrıca personele, iş koluna, şirket türünüze göre çeşitli vergi avantajları, indirimleri ve istisnalarından faydalanmak için de vergi uzmanlarımızla görüşmenizi tavsiye ediyoruz.


Hukuk

Personel çalıştırma, mal ve hizmetlerin alınıp satılması, ödemeler, vergi hukuku gibi bir çok alanda hukuk kuralları çerçevesinde işletmenizin faaliyetlerini yürütüyor olması gelecekteki bir çok muhtemel tehlikeden korumaktadır. Randevu alarak görüşebileceğiniz hukuk danışmanlarımız ile birlikte işlerinizi sağlam bir zeminde gerçekleştirmenize destek oluyoruz.


İnovasyon ve Girişimcilik

Günümüzde rekabetin en önemli unsuru farklılaştırma yoluyla inovasyon yapmak ve yapılan inovasyonu değer yaratacak şekilde toplumun hizmetine sunmaktır. Şirketinizin inovasyon kabiliyetini geliştirmek, çalışanlar nezdinde farkındalığı artırmak ve bir kültür olarak yerleşmesini sağlamak amacıyla inovasyon ve girişimcilik süreçlerinizi bizimle birlikte organize edebilirsiniz.


İş Geliştirme Danışmanlığı

Çeşitli sektörlerde ve coğrafyalarda yeni müşteri kazanımı, yeni yatırımlarınızın yönetimi için üst düzey tecrübeli mentörlerimiz ve danışmanlarımızla işinizi birlikte geliştirelim.


PR ve Kampanya Yönetimi

Markanızın, ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenize doğru mesajlarla ve doğru kanallarla ulaşması için dijital kreatif çalışmalardan sosyal medya yönetimine, içerik geliştirmeden basılı materyallerin hazırlanması, basılması ve dağıtımına kadar bir çok hizmeti belirli bir sistematik ile ekonomik şekilde satın alabilir ve kolaylıkla markanızın, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini artırabilirsiniz.Siz sadece işinize Odaklanın, İşletmenizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri bize bırakın.


 


  • info@no27.com.tr
  • 0342 345 0 999

No27

No27 A+ plazalarda 11 farklı lokasyonda olmak üzere 28 farklı büyüklükte toplantı odası ve seminer salonu,260 ofis ve 740 kişilik çalışma alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.Her geçen gün hizmet verdiği lokasyonlarına yenisini ekleyen şirketimizi yakın gelecekte de prestijli bölgelerde sizlere ofis hizmeti sunmak planları arasında yer almaktadır.