info@no27.com.tr        0342 345 0 999

Sanal Ofis

Sanal Ofis Hizmeti Nedir?..

Sanal ofis hizmetimizi daha yakından tanıyın…

Sanal ofis, firmaların oluşum ve yapılandırma aşamasında onlara lokasyon, internet, kafeterya gibi bir ofis için olmazsa olmaz unsurları sunan, ofis kurulum çalışmalarınıza kurumsal çözümlere sahip olan bir ofis hizmettir. No27 A+ plazalarda 11 farklı lokasyonda olmak üzere 28 farklı büyüklükte toplantı odası ve seminer salonu,260 ofis ve 740 kişilik çalışma alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.Her geçen gün hizmet verdiği lokasyonlarına yenisini ekleyen şirketimizi yakın gelecekte de prestijli bölgelerde sizlere ofis hizmeti sunmak planları arasında yer almaktadır.

Sanal Ofisin Parametreleri Nelerdir?

 
Sanal ofisinizde İngilizce & Türkçe konuşan sekreteriniz hazır. Telefonlarınız şirketinizin ismiyle cevaplanır, istediğiniz telefon numarasına yönlendirilir.Gönderileriniz sizin adınıza teslim alınır.Ofis, toplantı odası, lounge alanını da kullanabilirsiniz.Şirket kurulumunuzda da size yardımcı olabiliriz. Bizimle, kurulum aşamasında tüm ihtiyaçlarınızı tek elden halletmenin kolaylağını yaşabilirsiniz.

Gaziantep’in en hızlı ofis internet bağlantısı!


No27 ile Sanal ofis kurmak size ne kazandırır?

Sanal Ofiste, fiziksel bir ofis olmadan telefonlarınızın cevaplanması ve kargolarınızın karşılanmasıyla biz ilgileniyoruz. Ayrıca müşterilerinizle paylaşabileceğiniz bir iş adresi ve size ait telefon numarası ile gerçek bir ofis hizmeti sunuyoruz.

» Şehrin merkezindeki lüks plaza olanaklarından faydalanıp, müşterilerinize prestijli bir imaj sunun.
» Sekreter, kargo gibi ihtiyaçlarınız karşılansın.
» Müşterilerinizle profesyonel bir ortamda toplantı yapın.
» Organize ettiğimiz tüm etkinlikler sayesinde iş dünyasında sosyalleşin.
» Lounge alanlarında çalışma ve aynı zamanda uluslararası şirketlerler veya start-up’lar ile networking fırsatından yararlanın.

Siz sadece işinize Odaklanın, İşletmenizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri bize bırakın.


 


  • info@no27.com.tr
  • 0342 345 0 999

No27

No27 A+ plazalarda 11 farklı lokasyonda olmak üzere 28 farklı büyüklükte toplantı odası ve seminer salonu,260 ofis ve 740 kişilik çalışma alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.Her geçen gün hizmet verdiği lokasyonlarına yenisini ekleyen şirketimizi yakın gelecekte de prestijli bölgelerde sizlere ofis hizmeti sunmak planları arasında yer almaktadır.